طراحی سایت و سئو بهینه سازی سورنا
ورود به حساب کاربری
همه ی استان ها ۰

درباره ما

طبیب یک سامانه ی هوشمند در حوزه ی سلامت و بهبود کیفیت درمان می باشد که برای تسهیل دسترسی عموم مردم به مراکز درمانی که خدمات در منزل ارائه می دهند ایجاد شده است.

تیم محتوای دفتر مرکزی طبیب متشکل از پرستاران و پزشکان بوده که همه روزه با تحقیقات میدانی خود سعی در بهبود عملکر سامانه طبیبب و نظارت تمام و کمال بر مراکز خدمات درمانی موجود در طبیب دارند.

هر شخص با عضویت در این سامانه دارای یک پروفایل شخصی می شود که این پروفایل شامل پرونده پزشکی و گزارشات پرستاری بوده که نیرو های ارسال شده از طرف طبیب موظفند در پایان انجام هر خدمت گزارشی از آن خدمت را در این قسمت قرار دهند. شما با استفاده از این قابلیت می توانید خدمات درمانی خود را در سراسر کشور و شهر های تحت پوشش سامانه طبیب پیگیری کنید و در روند درمانی خود وقفه ایجاد نکنید. لازم به ذکر است تمامی اطلاعات درمانی شما محرمانه بوده و تنها در اختیار شخص شما و در صورت لزوم تیم درمان شما قرار می گیرد.

مراکز درمانی تحت پوشش طبیب مجوز های لازم را دارا و نیرو های آن ها همگی دارای بیمه حرفه ای می باشند.شما می توانید مجوز ها و پروانه کسب این مراکز را در پروفایل شخصی آن ها مشاهده کنید و از اعتبار آن ها اطمینان حاصل نمایید.

دربخش فروشگاهی طبیب شما می توانید انواع کالا های مجاز  بهداشتی و پزشکی را به اسانی  مشاهده و خریدای نمایید .

فروشگاه های نمایش داده شده در سامانه همگی  جزء فروشگاه های معتبر در سطح استان می باشند 

                                                                    

"هدف تیم طبیب بهبود روند درمان شماست"

                                                                                                                        با احترام، تیم طبیب