طراحی سایت و سئو بهینه سازی سورنا
ورود به حساب کاربری
همه ی استان ها ۰

چند راه برای در امان ماندن از ویروس کرونا بعد از ورود به منزل

24/اسفند/1398 مقالات بدون دیدگاه

باتوجه به مطالب قبلی برای پیشگیری از کرونا نباید از خانه خارج شوید و اگر برای کار های ضروری مجبور به خروج از خانه شدید، در هنگام برگشت به خانه این نکات را رعایت کنید:

1.ابتدا دست و صورت خود را به روش درست به مدت 20 ثانیه شست‌وشو دهید(که در مقالات قبلی روش شست و شوی صحیح دست ها را توضیح دادیم.)
 
2.تمام وسایل که با خود از بیرون به خانه آورده اید را ضد عفونی کنید مانند :تلفن همراه، کیف پول، کارت بانکی و...... دستگیره در و هر آنچه در هنگام ورود به منزل لمس کرده اید را بعد از شست و شوی دست های خود ضدعفونی کنید.

3.اگر وسیله از بیرون خريد اید حتما ان را ضد عفونی کنید و در صورت خریداری میوه و سبزیجات، بلافاصله بعد از ورود به منزل پلاستیک آنها را جدا کرده و دور بیاندازید و خود میوه و سبزیجات وگوشت و مرغ را با آب گرم شست‌وشو دهید.محصولاتی که نیاز به یخچال دارند اما نمی توانید آنه را بشورید بعد از سپری شدن 72 ساعت آنها را مصرف کنید.

4.با توجه به اینکه ویروس کرونا ویروس سنگینی است و روی زمین پایین می‌آید، کفش شما می‌توانید بسیار الوده باشد. پس کفش های خود را به دور از محیط خانه بگذارید.

5.لباس هایی که بیرون پوشیده ای را پس از درآوردن در جایی مخصوص و به دور از سایر لباس ها و محیط خانه به مدت چند ساعت قرار دهید را ویروس از بین برود.

6.بعد از ورود به منزل سعی کنید حمام بروید تا اگر ویروسی روی سر و صورت شماست از بین برود.

7.و در آخر سعی کنید تا حد امکان در خانه بمانید و از منزل خود خارج نشوید. خانه شما امن ترین مکان است و نگران خدمات درمانیتان هم نباشید. تیم طبیب با رعایت تمام اصول بهداشتی تمامی خدمات درمانی شما را در منزلتان انجام می‌دهد.

"با طبیب در منزلتان به دور از آلودگی ها و ویروس کرونا درمان شوید"

برچسب ها:دیدگاه
دیدگاه شما :